Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka

Objektové dveřní panty

 

SIMONSWERK vyrábí panty a závěsové systémy již déle jak  120 let. Sídlo a výroba společnosti SIMONSWERK je v Rheda-Wiedenbrück,ve východním Vestfálsku. Dnes má zhruba 500 zaměstnanců. Každý den je z výrobního závodu expedováno cca 400 palet zboží o celkové hmotnosti cca 100 tun.

SIMONSWERK je jedním z předních dodavatelů závěsů a pantových systémů v Německu. Společnost poskytuje své služby na více než 60 mezinárodních trzích a má přímé zastoupení  nebo nezávislé dceřinné společnosti v 19 zemích prostřednictvím kterých nabízí svým partnerům odborné poradenctví a prodej. To vše pod heslem "Kvalita, inovace a udržení zákazníků."

 

Moderní, vysoce kvalitní výrobky jsou pilířem úspěchu společnosti Simonswerk na světových trzích . Registrovaná značka VARIANT je prakticky synonymem pro závěsové systémy v domácnostech a budovách, které musí splnit nejrůznější požadavky jak na design tak odolnost vůči vysokému  zatížení a bezpečnostní požadavky. Dlouhá životnost a přesné fungování našich závěsů jsou předpoklady pro plnění různorodých technických, bezpečnostních a konstrukční ch požadavků. Závěs je vždy důležitou součástí systému dveří a měl by být vybrán stejně pečlivě jako dveřní klika. Díky závěsové technice Simonswerk je tento výběr snadný protože všechny panty splní jak technické nároky na kvalitu a životnost  tak estetické estetické nároky.

Paleta produktů pokrývá prakticky všechny oblasti použití závěsové techniky pro okna , dveře , nábytek a speciální konstrukce vyrobené ze dřeva, plastu, hliníku i oceli.

Pro objektové dveře jsou určeny zejména série pantů Variant VX, Variant VN, Variant Compact a Tectus .

 

         

© 1998-2023 Objektové kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: +420-608 330 651 | e-mail: info@objektovekovani.cz
home | mapa webu | kontakty | A