Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka

 

Dveřní objektové zámky

 

Objektové zámky od SSF: „Made in Germany“ ze Saska.

K samozřejmostem vysoce vyvinuté společnost  by měly samozřejmě patřit i vysoce vyvinuté  produkty. To souvisí i s trvale udržitelným rozvojem.

Dveře doprovázejí člověka více desetiletí. A to je dost dobrým důvodem, abychom u kompletního prvku, jakým dveře jsou, dbali u materiálu, designu a techniky také na životnost. Neboť trvale udržitelný rozvoj neznamená nic jiného než jinou formu hospodárnosti.

Ze zkušeností víme, že všechno má svou cenu, a také to, že leccos laciného může  nakonec vyjít dráž. A naopak: dražší může být i výhodnější.

Protože se nepočítají jenom pořizovací náklady, připočítat se musí i celkové náklady celého životního cyklu. Opravy, údržba včetně eventuální výměny.

To platí obzvláště u objektových dveří. Neboť ty jsou právě vystavovány nepřetržité, extrémně vysoké zátěži: otevřít- zavřít, otevřít - zavřít, otevřít – zavřít – a tak dále po celá desetiletí.

Proto zde obzvláště záleží na stabilitě všech dveřních prvků. A ta je výsledkem kvality všech jednotlivých komponent:

Zámek, kování, vložka, panty, zárubně a samotné dveře.

Pohyblivé části si přitom zasluhují zvláštní pozornost. Nestačí však zde se pouze spokojit se splněním norem.

Neboť normy se zabývají vždy pouze jednotlivými prvky, nezohledňují tedy kompletní dveřní jednotku buď vůbec nebo jenom částečně. Celkový výkon je ale jak známo vždy závislý na nejslabším článku řetězu. Nedoposťte tedy aby se stalo, že nejslabší článek řetězu bude dveřní zámek  a vyberte ten který bude odpovídat charakteru objektu.

 

 

© 1998-2023 Objektové kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: +420-608 330 651 | e-mail: info@objektovekovani.cz
home | mapa webu | kontakty | A