Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka

Co děláme

Originální systémy pantů od společnosti SIMONSWERK
SIMONSWERK je již téměř 120 let jedním z nejznámějších výrobců pantů a závěsových systémů a je znám svými vysokými nároky na kvalitu, neustálou inovační aktivitou a živými vztahy se zákazníky.

Základem našeho úspěchu jsou moderní, kvalitní produkty. Právě ty jsou odpovědí na nejrůznější požadavky mnoha různých oblastí použití. Značka VARIANT je téměř synonymem pro systémy pantů v bytové a komerční zástavbě, která se dennodenně musí postavit mnohočetným požadavkům až po vysokou zátěž a bezpečnostní požadavky. TECTUS je jako zcela skrytě uložený systém obzvláště vhodný pro moderní bezfalcové prostory. BAKA je tradiční značka pro dřevěné okna a dveře. Vyznačuje se dvou- a trojrozměrnou stavěcí technikou. Systém pantů SIKU pro dveře z umělé hmoty mají dlouhou životnost, odolávají vysoké zátěži a jsou použitelné ve všech běžných profilech.

Dlouhá životnost a exaktní funkce našich pantů je předpokladem pro splnění různorodých technických požadavků. Pant je vždy důležitou součástí dveří, která se jak z technického tak i optického hlediska vždy perfektně přizpůsobí celkovému obrazu architektury a individuálním požadavkům na zařízení.

Zákazníci a partneři

V centru pozornosti jsou naši zákazníci
SIMONSWERK sám sebe nechápe jako pouhého výrobce a dodavatele, nýbrž daleko více se snažíme vytvářet partnerskou spolupráci,  která nám společně přinese hodnoty a spokojenost.

Servis je nadřazený pojem pro četné služby, vždy s cílem udělat ze zákazníka partnera, který zůstane s naší firmou ve spojení po dlouhá léta. Tyto vysoké nároky si SIMONSWERK klade v každou dobu a neúnavně se angažuje pro to, aby se tento pojem znovu a znovu realizoval v praxi. Pro splnění různorodých požadavků se realizují i individuální přání a naše produkty se přizpůsobují výrobním a zpracovatelským procesům našich zákazníků. Servis znamená také permanentní poradenství a podporu přímo u zákazníka, krátké dodací lhůty, pomoc v každodenní praxi, montáž s ohledem na uživatele, jakož i informace o výrobcích a produktová školení, které orientují na představy a přání zákazníků.

Kvalita a inovace


Nároky na kvalitu se ukazují na mnoha faktorech
Prvotřídní suroviny. Kvalifikovaní a angažovaní spolupracovníci. Vyzrálé a moderní výrobní technologie.

Filosofie podniku se odráží v jejích produktech. V případě společnosti SIMONSWERK to znamená: perfekce od samého počátku, ve všech oblastech. Nároky na kvalitu začínají již při výběru surovin. Používání kvalitních materiálů poskytuje prostor vlastní tvorbu a nabízí mnoho různých možností pro zušlechtění povrchů a ochranu proti korozi. Ty nejmodernější výrobní technologie a optimálně nastavené výrobní procesy zaručují také tu nejvyšší flexibilitu. Naše vlastní konstrukční oddělení zhotovuje nástroje, které zajišťují nejvyšší preciznost ve výrobě. Management zajišťování jakosti neznamená pouze kontrolu, nýbrž neustálé zlepšování a další rozvoj. Kontroly materiálu a jakosti jsou prováděny v úzké spolupráci s kontrolními institucemi. K těmto zkouškám patří odolnost proti požáru a ohni, vloupání a hluku, jakož i zkoušky trvalé zátěže podle směrnic CE. V neposlední řadě přispívá pobočka v Rheda-Wiedenbrücku ve východním Vestfálsku podstatnou měrou k tomu, že nároky na kvalitu »made in Germany« budou zachovány a zaručeny i do budoucna. 

Kontinuální kvalita

Značka SIMONSWERK znamená inovaci, rozmanitost produktů, kvalitu a servis. Dlouhá životnost a exaktní funkčnost jsou předpoklady pro splnění různých požadavků na techniku, bezpečnost a řešení.

Certifikát ekologického managementu

Ochrana životního prostředí je pro nás – jako pro výrobní závod – pevnou součástí podnikové filosofie a aktivně se realizuje v denní praxi našich spolupracovníků. Ochrana životního prostředí začíná již při vyvíjení produktů, při nákupu surovin, výběru výrobních metod jakož i balení a odesílání hotových produktů a končí až recyklací v rámci koloběhu surovin.

Již celá léta SIMONSWERK realizuje své řízení jakosti podle normy DIN ISO 9001.

Zavedení integrovaného systému ekologického managementu podle normy DIN EN ISO 14001 v roce 2011 je konsekventním pokračováním trvale udržitelné ochrany životního prostředí v celém podniku. 

Systém vede ke konsekventnímu snižování dopadů na životní prostředí, šetří zdroje, snižuje náklady, posiluje trvale udržitelný rozvoj a zákonné požadavky na ochranu životního prostředí daleko přesahuje. Tento certifikát dokládá, hodnotí a zohledňuje všechny oblasti od nákupu, výroby, logistiky a správy až k zapojení zúčastněných dodavatelů, partnerů v oblasti služeb a obchodu. Externí kontrolu a certifikaci zde vykonává TÜV Nord.

Made in Germany

Společnost  SIMONSWERK se vědomě rozhodla ponechat své sídlo v Německu. Naše produkty byly ze strany TÜV Nord vyznamenány dokladem o původu „Made in Germany“, a sice s odkazem na vytváření hodnot, jakož i tím, že certifikované produkty vždy splňují platné zákonné minimální požadavky na bezpečnost produktu a kvalitu.
¨
Zkoušky podle směrnic CE

Řízení jakosti znamená kromě kontroly také neustálé zlepšování a další rozvoj. Nejmodernější výrobní technologie a optimální výrobní procesy znamenají tu nejvyšší flexibilitu. Naše vlastní konstrukční oddělení zhotovuje nástroje, které zajišťují nejvyšší preciznost ve výrobě. Kontroly materiálu a jakosti jsou prováděny v úzké spolupráci s kontrolními institucemi. K těmto zkouškám patří odolnost proti požáru a ohni, vloupání a hluku, jakož i zkoušky trvalé zátěže podle směrnic CE.

Vize Simonswerk - dobré udělat ještě lépe


Kdo se přestává zlepšovat, přestává být dobrý.

Trh je v neustálém pohybu. Požadavky a nároky se mění. Také u firmy SIMONSWERK znamená tato výzva vždy jen jedno: Dobré udělat ještě lépe, být pionýrem a vzorem. Všední práci dělat nevšedně. Designem, funkcí, optickým a funkčním užitkem pro dobro zákazníka. Tak vznikají výrobky a projekty daleko za hranicí standardu. Od založení firmy v roce 1889 jsou nové produkty vždy znovu a znovu převáděny do tržních řešení a etablovány v branži. Tak například bezúdržbová technika kluzných ložisek se mezitím stala součástí téměř celého výrobního programu a zaručuje dlouhou životnost a vysokou funkčnost pantů. V této souvislosti musí být jmenován také zcela skrytě uložený systém pantů TECTUS, který v oblasti bezfalcového uspořádání místností nasadil laťku velmi vysoko. Inovační síla společnosti je výrazem kompetence a zodpovědnosti za trh, cílové skupiny a za vlastní produkty. Dlouhá životnost a schopnost se dívat i za roh stávajícího jsou těmi základními předpoklady pro získávání nových nápadů a trhů. 

 

 

 

© 1998-2023 Objektové kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: +420-608 330 651 | e-mail: info@objektovekovani.cz
home | mapa webu | kontakty | A